Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Magazynu

LAPARFUMS

Warszawa

367 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672568, z dnia 2019-09-25

LAPARFUMS

LAPARFUMS - компания, которая является официальным дистрибьютором европейских брендов косметики для украинек

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

В обязанности работника входит:

  • Поиск товара с использованием сканеров
  • Подготовка и размещение заказов, экспедирование заказов на перевозку логистической компанией
  • Работники склада должны понимать особенности производства, придерживаться стандартов безопасности,

Wymagania

  • Наличие 5 дней в неделю
  • Знание русского языка в устной и письменной речи
  • Знание украинского коммуникативный
  • Граждане Украины, которые имеют разрешение на работу в Польше, являются предпочтительными

Oferujemy

  • Работа с 9 утра до 6 вечера
  • Договор подряда
  • Место работы:  Grodziska 46, Brwinów, Галерея Brwinów

заработная плата:

От 2800 злотых

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu