Pracownik magazynu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Opole
4 000 - 4 200 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę tymczasową
3 dni temu

Zacznij z nami pracę w firmie będącej największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie!

Opole
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe + dodatek do posiłków
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład pracy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów
Zadania:
  • załadunek i rozładunek towaru
  • układanie towaru na magazynie
  • skanowanie produktów i przygotowywanie zamówień
Oczekujemy:
  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • gotowości do pracy zmianowej

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści MAGAZYN - 725 300 308. Skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.