Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Myjni

Duni Poland sp. z o.o.

Poznań

236 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: MYJPRACA/2017

Duni Poland jest firmą produkcyjną w branży artykułów dekoracyjnych do nakrycia stołu.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem produkcji w Polsce poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku: Pracownik Myjni.

Zadania:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie mycie matryc drukowych, obsługa urządzeń myjących/ czyszczących, obsługa mieszalni farb itp.

Praca w systemie równoważnym z wykorzystaniem zmianowej organizacji czasu pracy.

Wymagamy:
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dbałości o szczegóły
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, północnej części Poznania
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • nagrodę roczną
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • dodatkowy urlop dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej
  • preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz
  • kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami
  • wspieranie finansowe aktywności sportowych oraz możliwość korzystania z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych)
  • sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny