Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyżurny ruchu Warszawa
Pracownik Obsługi Dworca Autobusowego - Dyżurny Ruchu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
Warszawa
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
20 dni temu

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • kontrola punktualności odjazdów przewoźników korzystających z dworca
  • odprawa autobusów
  • obsługa centrum monitoringu obiektu
  • współpraca z przewoźnikami
  • współpraca z ochroną obiektu i służbami utrzymania czystości
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa znajomość jednego z języków obcych (angielski, rosyjski lub ukraiński)
Oczekiwania:
  • zaangażowanie i motywacja
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • asertywność i komunikatywność
Oferujemy:
  • stabilną pracę w centrum operacyjnym jednego z największych dworców autobusowych w Polsce
  • umowę o pracę
  • zmianowy system pracy
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia socjalne
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
Spełnienie obowiązku informacyjnego:
Dane osobowe gromadzone przez PKS POLONUS w związku z procesami rekrutacyjnymi są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”).
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy, pod nr KRS: 0000376721, REGON: 000617166, NIP: 525-000-01-27, Kapitał zakładowy: 9.000.000 zł, wpłacony w całości. PKS POLONUS wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Kontakt z nim jest możliwy w formie elektronicznej, na adres email: iod@pkspolonus.pl. Pełną informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym można znaleźć na www.pkspolonus.pl w zakładce Kariera – Klauzula RODO dla kandydatów do pracy.

Klauzula dot. przetwarzania danych osobowych, którą należy umieścić w CV:
"Dla potrzeb rekrutacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę (CV) przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144 zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

A ponadto, jeśli chcą Państwo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby dalszych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS moich danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w którym aktualnie biorę udział. Zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia zgody.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.