Pracownik obsługi hotelowej

Konsulting Wacław Lewandowski

Gliwice

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4232445, z dnia 2021-02-22

usługi hotelarskie, nocleg i wyżywienie.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Czynności recepcyjne i gospodarcze, przyjmowanie gości, rezerwacje, utrzymanie ruchu w hotelu AVA w Gliwicach, ul. Pszczyńska 113

Wymagania

  • Kobieta w dojrzałym wieku, kultura osobista, dobra aparycja, ogólne obycie, dyspozycyjność. Do wszystkiego przyuczymy.
  • Preferujemy osoby z Gliwic lub miast ościennych.

Oferujemy

  • Praca w hotelu w komfortowych warunkach.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Kontakt telefoniczny: tel 32-2301371

Poznaj

usługi hotelarskie , nocleg i wyżywienie.

Poznaj stanowisko: Pracownik Obsługi Hotelu
Obowiązki zawodowe pracownika obsługi hotelu są ściśle uzależnione od rodzaju miejsca jego zatrudnienia i aktualnej sytuacji - osoba zatrudniona w tym charakterze może wykonywać prace porządkowe, konserwacyjne lub naprawcze (w przypadku napraw niewymagających dodatkowych uprawnień), może pielęgnować rośliny ozdobne, zajmować się utrzymaniem ogrodu, urządzeń rekreacyjnych, etc. Pracownik obsługi hotelu może także organizować formalności ...
Praca Pracownik Obsługi Hotelu