Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Ochroniarz Gliwice
Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy

Securitas Polska Sp. z o. o.
Gliwice
praca stacjonarna
1392 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Miejsce pracy: Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice (Stare Łabędy)

Ochrona-obiekt przemysłowy, praca również dla kobiet

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy obiektu,
  • patrole kontrolne piesze,
  • wydawanie przepustek dla osób przebywających na terenie obiektu.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dobrej organizacji oraz wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości obsługi komputera.

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 3000 brutto,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.