Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Ełk Ochroniarz Ełk
Pracownik ochrony obiektu handlowego

Securitas Polska
Ełk
pracownik fizyczny
część etatu / tymczasowa/dodatkowa
praca stacjonarna
110 dni temu
Miejsce pracy: Ełk
Nr ref.: 00120969
Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej, chcesz połączyć ją ze studiami lub z innymi obowiązkami, dobrze trafiłeś. Nie wymagamy doświadczenia- z wszystkiego Cię przeszkolimy.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - PRACA DODATKOWA

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • dbanie o bezpieczeństwo na terenie sklepu,

  • obserwacja hali sprzedaży,

  • obsługa systemu monitoringu,

  • podejmowanie interwencji sklepowych,

  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,

  • potrafiących pracować zespołowo,

  • komunikatywnych,

  • dyspozycyjnych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie.

Dodatkowe informacje

Odpowiedz na ogłoszenie i dołącz do naszego Zespołu:

  • aplikując poprzez formularz.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas Polska Sp. z o. o.

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.