Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ochrony Obiektu

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Oleśnica

26 dni temu

Miejsce pracy: Oleśnica

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/kandydatek.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Oleśnica woj. dolnośląskie

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!

Nr tel.:  532 514 264

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę w lokalizacji Oleśnica
  • Premie i dodatki - TERMINOWE WYPŁATY!
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne – pakiet rehabilitacyjny)
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Zadania:
  • Obsługa posterunku BMS, pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu
  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie
  • Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych
  • Raportowanie pracy
Oczekujemy:
  • Nastawienie na długofalową współpracę
  • Umiejętności pracy na komputerze
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – Pracownik Ochrony (praca w biurze przepustek, portierni itp.)

Poznaj

Działalność usługowa

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej