Pracownik ochrony / portier

"INTER INWEST RTCL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Łódź

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3566792, z dnia 2020-08-25

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • dozór powierzonego mienia,
  • rejestr zdarzeń,
  • ewidencja osób i pojazdów
  • obchody,
  • dodatkowe czynności zlecone.

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • ze znacznym stopniem niepełnosprawności lub z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze schorzeniami specjalnymi,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki, punktualnych
  • doświadczenie w pracy w ochronie (mile widziane).

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do leków
  • dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych
  • bezpłatna rehabilitacja
  • fundusz pożyczkowy
  • dofinansowanie do okularów
Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej