Praca.pl Praca Mazowieckie Kałuszyn Kierownik Ochrony Marketu Kałuszyn
Pracownik Ochrony - Szef Ochrony Obiektu

Securitas Polska
Kałuszyn
pracownik fizyczny / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
38 dni temu
Miejsce pracy: Kałuszyn
Nr ref.: 00133892
Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: SZEFA OCHRONY OBIEKTU, który posiada wpis na listę KWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY.

LOKALIZACJA: Magazyn, Kałuszyn

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań ochrony, podejmowanie decyzji operacyjnych,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,
  • pełna dyspozycyjność,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami i zarządzaniem kontraktem,
  • wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
  • dokonywanie ocen pracowniczych oraz kontrola podległych pracowników,
  • kontaktowanie się z właściwymi służbami (policja, straż pożarna) gdy sytuacja tego wymaga,
  • wykonywanie innych zadań w zakresie służby ochronnej, zleconych przez przełożonych (w porozumieniu z Menedżerami Ochrony Fizycznej Stałej lub z Dyrektorem Regionalnym Ochrony Fizycznej).

Poszukujemy osób:

  • posiadających wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony,
  • z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników ochrony,
  • posiadających czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjnych,
  • niekaranych,
  • ze znajomością pakietu Microsoft Office.

To oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie swojego CV

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas Polska Sp. z o. o.

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.