Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Ochrony

Securitas Polska Sp. z o. o.

Wrocław

12 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu we WROCŁAWIU UL. HALLERA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Poszukujemy osób:
  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w ochronie.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • brak kar finansowych,
  • zmiany: 11 h dziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach między 7.00-18.00
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Zakres obowiązków:
  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Kontakt: 691-475-951

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Poznaj stanowisko: Ochroniarz

Ochroniarz (Pracownik Ochrony) - jest to osoba, która odpowiada za fizyczną ochronę osób i mienia oraz zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego. Ochroniarz musi posiadać licencję, aby wykonywać tę profesję (wedle ustawy o ochronie osób i mienia, która nakład takie wymagania). Poza tym osoba taka musi być ...
Ochroniarz Praca Ochroniarz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (617)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1891)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (59)