Pracownik Ochrony

Securitas Polska Sp. z o. o.

Ełk

3 dni temu

Obecnie do zespołu na obiekcie handlowym lokalizacja: poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ełk (Plac Miejski)

Pracownik Ochrony
Miejsce pracy: Ełk

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy?

Szukasz dodatkowej pracy na okres przed świętami?

APLIKUJ!


Oferujemy:

  • 15 zł/h
  • umowa zlecenie
  • praca na obiekcie handlowym
  • system dzienny (12/14h)
  • to TY układasz grafik!
  • praca na okres listopad, grudzień, ew. styczeń (z możliwością podjęcia współpracy na dłużej)

KONTAKT: 605 997 075


Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas Polska Sp. z o. o.

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej