Najnowsze oferty pracy

  • Strażnik ochrony mienia -  Dział Gospodarczy

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe: wykształcenie min. zasadnicze, gotowość do pracy w systemie zmianowym (06.00-18.00, 18.00-06.00), również w soboty i niedziele, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność, równoważny czas pracy.
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ochrony

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA
Poznań
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
458 dni temu

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 20/2022
Zakres zadań podstawowych:
  • zapewnienie ochrony mienia w granicach chronionych obszarów i obiektów,
  • wykonywanie zadań powierzonych dla Pionu Ochrony wynikających z zapisu Ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych (z późniejszymi zmianami),
  • ochrona w trakcie konwoju transportu podlegającego obowiązkowej ochronie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zasadnicze,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Poznaj

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. istnieją na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. To długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie naszego personelu pozwoliło, by w 2000 roku nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat Systemu Zapewniania Jakości ISO-9001 i AQAP-110. Aktualnie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. posiadają Certyfikaty Systemu Zapewniania Jakości AQAP-2110.