Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ogólnobudowlany - monter suchej zabudowy

PPHU TEL-POŻ-SYSTEM "ISKRA" Sp. z o. o.

Poznań

288 dni temu

Firma PPHU Tel-Poż-System „Iskra” sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w zakresie ochrony przeciwpożarowej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

Do zadań pracownika należeć będzie wykonywanie prac na obiektach budowlanych:

  • malowanie, obudowa, montaż drzwi
  • realizacja prac monterskich
  • wykonywanie prac budowlanych
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w wykonywaniu powyższych zadań
  • sumienność, dokładność, punktualność
  • samodzielna organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność skutecznej pracy w grupie
  • możliwa praca na wysokości pow. 3 m /brak przeciwwskazań/
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • odzież roboczą
  • niezbędne narzędzia pracy
  • po okresie próbnym stałą umowę

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany

Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Robotnik Budowlany Praca Robotnik Budowlany