Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ogólnobudowlany

ELWOJ

Warszawa

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 2532738, z dnia 2019-07-11

Firma elektroinstalacyjna z Warszawy działająca od 1990r. zatrudni pracownika ogólno-budowlanego.

Specjalizujemy się w remontach kapitalnych instalacji elektrycznych w budynkach zamieszkałych, Wspólnotach, Spółdzielniach Mieszkaniowych, budynkach administracji publicznej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Prace wykończeniowe po remoncie instalacji elektrycznych, tynkowanie, zacieranie, gładzie, malowanie, zabudowy gk, współpraca z brygadą elektromonterów w przygotowaniu środowiska - podłoża dla układania instalacji.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 3 600,- zł. netto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w młodym i zgranym zespole
  • zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalne narzędzia, wyposażenie BHP, woda mineralna, kawa, herbata, itp.

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany

Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Robotnik Budowlany Praca Robotnik Budowlany