Pracownik pomocniczy transportu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź

15 dni temu

Łódź

opis stanowiska

Posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz kierować pojazdami? A do tego chcesz pracować dla międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego? Mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • stawkę 19/20/21 zł brutto/h
  • pracę na 3 zmiany
  • miejsce pracy - Łódź
  • umowę o pracę tymczasową
  • premie do 250 zł brutto/msc
  • płatne nadgodziny oraz dni wolne
  • benefity pozapłacowe
  • darmowy dojazd do pracy z Łodzi i okolic
  • możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
  • opiekę konsultanta Randstad

zadania

  • dostarczanie części do linii montażowych
  • prace magazynowe - przepakowywanie i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne
  • wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
  • podmontaże
oczekujemy
  • uprawnienia UDT lub prawo jazdy kat. B - konieczność
  • dokładności i sumienności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zaangażowania
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.