Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Porządkowy / Gospodarczy

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poznań

19 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Pracownik Porządkowy/Gospodarczy

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 662 021 597

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:

  • Pracę w elastycznych godzinach (dajemy możliwość pogodzenia życia rodzinnego z pracą!)
  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • UMOWA o pracę lub umowa zlecenie
  • Narzędzia do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek.

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości, prace porządkowe, ogrodnicze, gospodarcze na terenie zewnętrznym

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający