Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik / pracownica kompletacji wyrobów farmaceutycznych

Polska Grupa Farmaceutyczna

Szczecin

3 godz. temu

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH

HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów.

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów

do kilkunastu tysięcy odbiorców.

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów,

każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami.

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę.

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Kompletacja zamówień
  • Wykładanie towaru na półki
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • Przyjęcie dostaw
WYMAGANIA:
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sumienność i uczciwość
  • Chęć podjęcia stałej pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

Oferujemy:

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 25 lat na polskim rynku
  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników
  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 800 dostawcami produktów farmaceutycznych
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania
  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu
  • Dostępność pakietu medycznego PGF Opieka Medyczna
  • Możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego, czyli dofinansowania do leków na receptę nawet do 80%
  • Bogatą ofertę Ubezpieczenia Grupowego
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (66)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2100)
Radom (180)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (249)