Pracownik / Pracownica produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice

9 dni temu

Katowice

Szukasz stałego zatrudnienia i chcesz pracować w firmie z tradycjami? Dodatkowo zależy Ci na dogodnej lokalizacji i pracy, w której możesz się rozwinąć?

Nie zwlekaj - aplikuj!

Poszukujemy chętnych do pracy w Katowicach Szopienicach!

oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki - wypłata zawsze na czas!
  • możliwość dołączenia do pakietu benefitów Randstad PLUS
  • pracę w stałych godzinach - system 3 zmianowy i/lub 4-brygadowy (6/2)
  • opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki oraz płatne urlopy)
  • dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • pakowanie gotowych produktów - margaryna
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • po okresie wdrożenia możliwość podnoszenia dalszych kwalifikacji i wynagrodzenia – poprzez naukę obsługi różnego rodzaju maszyn

oczekujemy:

  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym lub 4-brygadowym
  • książeczka sanepidowska - warunek konieczny
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy
Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Praca Pracownik Pomocniczy