Praca.pl Praca łódzkie Łódź Maszynista Maszyn Offsetowych Łódź
Pracownik produkcji - branża poligraficzna

August Faller Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1114 dni temu
Miejsce pracy: Łódź
Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji,
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • praca w czystych pomieszczeniach, bez przykrych zapachów,
  • stała temperatura na hali produkcyjnej ok. 21°C-22°C,
  • wydłużona przerwa,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • realna szansa na szybki awans (w ciągu ostatniego 1,5 roku w ramach rekrutacji wewnętrznych stanowisko zmieniło 30 osób)
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karnet Multisport,
  • dopłata do wypoczynku,
  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,
  • premie za polecenia nowych pracowników,
  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),
  • imprezy integracyjne,
  • przyjazna atmosfera pracy.
Zakres zadań:
  • proste prace produkcyjne,
  • pomoc przy obsłudze maszyn,
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn.
Oczekiwania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na produkcji (mile widziane),
  • wykształcenie związane z branżą poligraficzną (mile widziane).

August Faller Sp. z o.o. w Łodzi funkcjonuje od października 2013 roku i stale rozwija swoje moce produkcyjne, wytwarzając do 750 milionów opakowań rocznie i zatrudniając już niemal 200 osób.

August Faller GmbH & Co. KG należy do europejskiej czołówki specjalistów w branży opakowań dla przemysłu farmaceutycznego. W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda ulotek do opakowań, 900 milionów etykiet samoprzylepnych i produktów wieloczęściowych. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw firma August Faller KG zawarła w swojej ofercie usługę opracowywania produktów uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. W ramach serwisu dla branży farmaceutycznej zapewnia swoim odbiorcom usługi logistyczne, konfekcjonowanie oraz dostarczanie systemów łańcuchów dostaw.

Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Numer kontaktowy: 603-988-095

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę August Faller Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Nowy Józefów 64E, nr KRS 0000442295, w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych jest Spółka August Faller Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Nowy Józefów 64E. Wiem, że podanie przez mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych w zakresie, w jakim przekazane przeze mnie dane wykraczają poza dane, których można żądać od kandydata do pracy na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jest moja zgoda. Dane nie będą przekazywane żadnym odbiorcom. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. W takiej sytuacji, moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.
Zostałem poinformowany, że mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.