Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Cukiernik Łódź
Pracownik produkcji - Cukiernik

Human & Hunter Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2085 dni temu

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PPC/EB/ŁÓDŹ
Zadania:
  • przygotowanie wyrobów cukierniczych,
  • obsługa maszyn cukierniczych.
Nasze oczekiwania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe - dodatkowy atut,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Nasza oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • „wczasy pod gruszą”,
  • pracę w systemie zmianowym według stałego grafika,
  • możliwość rozwoju.