Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji - Elektronik

PULSON Sp. z o. o.

Warszawa

813 dni temu

Ogłoszenie numer: 989180, z dnia 2016-03-02

Firma PULSON Sp. z o.o. jest jednym z czołowych, rodzimych producentów urządzeń monitorujących systemy SSWiN. Wieloletnie doświadczenie zapewnia nam stabilną pozycję na rynku.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • uruchamianie produkowanych urządzeń (strojenie, wgrywanie ustawień i fv),
  • kontrola poprawności funkcjonowania urządzeń,
  • montaż elementów przewlekanych i SMD,
  • doraźne naprawy oraz korekty montażu podzespołów,
  • drobne prace mechaniczne (kompletacja oraz montaż urządzeń w obudowy).

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym,
  • doświadczenie w montażu obwodów drukowanych (THT i SMD),
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • umiejętność czytania schematów ideowych,
  • wysokie zdolności manualne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność organizacji pracy własnej,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (677)
Wałbrzych (42)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (102)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (34)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1741)
Radom (70)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (18)