Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Cukiernik Warszawa
Pracownik Produkcji Gastronomicznej

PAUL
Warszawa
praca stacjonarna
2153 dni temu
Legendarna sieć PAUL

Restauracja PAUL

mieszcząca się w Warszawie na ul. Emilii Plater 53,

tel. 571 296 707,

poszukuje kandydatów

na stanowisko:

Pracownik Produkcji Gastronomicznej - Restauracja PAUL
Nr ref.: cukiernia / kuchnia
Opis stanowiska:
  • Odpiek produktów francuskich, zgodnie ze standardami sieci PAUL
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do przygotowywania wypieków
  • Racjonalne zarządzanie składnikami
  • Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku
Szukamy pracowników:
  • Z pasją, w trakcie nauki lub po ukończonej szkole cukierniczej. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • Gotowych do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjnych
  • Posiadających umiejętność pracy w zespole
  • Znających system HACCP i BHP
  • Odpowiedzialnych, zaangażowanych i sumiennych
  • Posiadających aktualną książeczkę dla celów sanitarno - epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 3500 brutto, premie za zmiany nocne oraz premie kwartalne
  • Pracę w godzinach: 23:30-09:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów
  • Benefity: Multisport, kartę rabatową -50% do restauracji i kawiarni w sieci, program „Poleć przyjaciela”
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Poznaj

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Lagardère Travel Retail, jeden z dwóch oddziałów Grupy Lagardère, jest światowym liderem branży travel retail.

Posiadając ponad 160 lat doświadczenia w handlu w miejscach podróżnych, od czasu otwarcia pierwszej księgarni w 1852 roku w Paris Gare de Lyon, każdego dnia zapewniamy nowe doświadczenia naszym Klientom.

Projektujemy i dostarczamy  optymalne rozwiązania dla osób wynajmujących powierzchnie handlowe i dążymy do tego, by zostać ich partnerem pierwszego wyboru.

W 2022 roku, prowadząc ponad 5000 sklepów w kategoriach: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice na lotniskach, dworcach kolejowych oraz w ramach innych koncesji w 42 krajach na całym świecie, wygenerowaliśmy wynik ze sprzedaży na poziomie 5,2 mld €.