Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Produkcji – konfekcjonowanie kosmetyków kolorowych

WIBO Sp. z o.o. Sp. k

Kartuzy

40 dni temu

Firma o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku, działająca 30 lat w branży kosmetycznej na terenie całej polski i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartuzy
Opis stanowiska:
  • Prosta praca przy maszynach produkujących kosmetyki kolorowe
  • Skręcanie niewielkich elementów
  • Metkowanie i zgrzewanie wyrobów kosmetycznych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00- 14:00, 14:00 - 22:00)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie/pracę
  • Możliwość awansu
  • Pracę w atmosferze współpracy

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach ul. Kościerska 11

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@wibo.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, czas przechowywania określono na 1 rok.

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Klauzula Zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Pakowacz

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Pakowacz Praca Pakowacz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (608)
Wałbrzych (51)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (220)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (764)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (59)