Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Świdnik

629 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Świdnik
Nr ref.: ŚLN/LUB/0317
Obowiązki:
  • montaż struktur i podzespołów lotniczych z gotowych elementów,
  • w zależności od działu różne prace przy łączeniu elementów, wierceniu, rozwiercaniu, nitowaniu lub wycinaniu, kompletacji i układaniu elementów alfabetycznie w formach kompozytowych, nadcinaniu, docinaniu, czyszczeniu sklejonych elementów,
  • praca 3-zmianowa lub 4-brygadowa.
Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • gruntowne wykształcenie techniczne,
  • zdolności manualne będą dużym atutem,
  • dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,
  • dobry stan zdrowia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w renomowanej, prężnie działającej firmie z kapitałem zagranicznym,
  • po okresie próbnym możliwość przejęcia przez naszego klienta i stałego zatrudnienia,
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pracy u naszego klienta,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (863)
Wałbrzych (54)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (221)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2147)
Radom (169)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (59)