Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Produkcji - Monter

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Szczecin

82 dni temu

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • realizacja zamówień
  • montaż podzespołów elektrycznych
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  • dbałość o wysoką jakość produktów
Wymagania:
  • zdolności manualno-techniczne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
Oferujemy:
  • pracę w systemie I-zmianowych 7-15 w Centrum Szczecina
  • pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie

Poznaj

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji