Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia

KS Service

Oława

158 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława
Nr ref.: PP/WRO/01122017

OBOWIĄZKI

  • obsługa prasy i mieszalnika
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • wymiana form w prasach
  • utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej
  • wsparcie innych obszarów produkcyjnych w osiąganiu założonych celów

OCZEKIWANIA

  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji, np. w zakresie obsługi pras

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie początkowe w wysokości 2 700 zł brutto/m-c
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (699)
Wałbrzych (46)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1869)
Radom (58)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (125)
Nysa (20)