Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji - Operator maszyn

Mispol S.A.

Białystok

65 dni temu

Firma MISPOL S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI-OPERATOR MASZYN w Zakładzie Produkcyjnym w BIAŁYMSTOKU UL. OCTOWA 1

Białystok
Czeka na Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych:
    • Świadczenia pieniężne na działalność sportową, kulturalną Pracownika, jego rodziny,
    • Dofinansowanie do przedszkola i wyprawki szkolnej Twojego dziecka,
    • Prezenty świąteczne dla Pracowników i ich dzieci (świadczenia pieniężne, paczki świąteczne, choinka świąteczna dla dzieci),
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej przez Pracownika i członków jego rodziny,
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego przez Pracownika i członków jego rodziny,
    • Posiłki regeneracyjne.
Główne zadania:
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przygotowanie surowców do produkcji,
  • Realizacja planów produkcyjnych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – „MISPOL S.A. z siedzibą w Białymstoku, ul. Octowa 1, 15-399 Białystok, na stanowisko pracownik produkcji – operator maszyn
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora - MISPOL S.A. z siedzibą w Białymstoku, ul. Octowa 1, 15-399 Białystok i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny