Pracownik produkcji/pakowacz

KS Service

Poznań

96 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, specjalizującego się m.in. w malowaniu proszkowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PPP/PO/082017

OBOWIĄZKI

  • pakowanie różnego rodzaju wkrętów
  • oklejanie zapakowanego towaru
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziany status osoby uczącej się
  • doświadczenie nie jest konieczne - wszystkie zadania zostaną wyjaśnione przez brygadzistę
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie na poziomie 13-14 złotych brutto za godzinę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w systemie zmianowym (od 6 do 14 lub od 14 do 22) od poniedziałku do piątku
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjną lokalizację blisko centrum Poznania

Poznaj stanowisko: Pakowacz

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Pakowacz Praca Pakowacz

Rekrutują z Praca.pl