Pracownik Produkcji Spożywczej

Dijo Baking sp. Z o.o.

Wrocław (Zabrodzie)

2 dni temu

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Zakres obowiązków:
  • selekcja surowców na linii produkcyjnej,
  • nadzorowanie prawidłowości formowania wyrobu,
  • kontrola gotowych opakowań jednostkowych na urządzeniach pakujących,
  • naklejanie etykiet na opakowania zbiorcze,
  • selekcja odpadów poprodukcyjnych.
Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji,
  • zgoda na pracę w systemie zmianowym (4- brygadowym),
  • książeczka Sanepid (nie musi być aktualna),
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym (do 15% miesięcznie),
  • premie za polecenie pracownika do 3600 zł brutto,
  • płatne nadgodziny,
  • opiekę medyczną w LuxMed,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • narzędzia pracy, strój roboczy, zaplecze socjalne,
  • zadaszony parking dla rowerów, automaty z kawą,
  • pracę od zaraz.

Poznaj

FIRMA DIJO

to lider w produkcji tortilli (wrapów) w Europie Centralnej i Wschodniej, lider polskiego rynku sosów do lodów oraz znaczący producent dekoracji cukierniczych, owoców w żelu i słonych przekąsek.

Jesteśmy zdobywcą prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2015 dla najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Jako uznana marka, ekspert branży B2B w Polsce, działamy według najwyższych światowych standardów.

Nasz zespół tworzy ponad 240 świetnie wykwalifikowanych fachowców. Oni są największym kapitałem firmy, dzień po dniu dbają o najwyższą jakość produktów, na każdym etapie ich przygotowania.

Za sukcesem DIJO stoi najnowocześniejszy park maszynowy i imponujące zaplecze technologiczne, w które nieustannie inwestujemy. 14 nowoczesnych linii produkcyjnych(m.in. do tortilli i słonych przekąsek) czyni z nas przedsiębiorstwo o dużych możliwościach wytwórczych. Obecnie produkujemy do 45 tys. ton wyrobów rocznie i wciąż się rozwijamy, by w przyszłości wytwarzać jeszcze więcej.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny