Pracownik produkcji / Tokarz

WIPER sp. z o. o.

Mikołów

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2675934, z dnia 2019-09-18

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • obsługa tokarki
  • praca związana z produkcją elementów ze stali nierdzewnej
  • przygotowanie półproduktów przed spawaniem

Wymagania

  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • znajomość obsługi maszyn manualnych - tokarka
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości

Oferujemy

  • stałe miejsce pracy
  • możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji (praca na maszynach CNC i innych do obróbki stali nierdzewnej)
  • możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym
  • prywatny Pakiet Medyczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji