Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.

Łódź

66 dni temu

tempus.jpg

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań na stanowisku:
  • prace pomocnicze przy produkcji materacy z wkładem kokosowym,
  • główne zadanie: napełnienie włóknem kokosowym maszyny.
Wymagania:
  • sumienność,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • system trzyzmianowy,
  • umowę O PRACĘ,
  • dobre wynagrodzenie,
  • możliwość przejęcia przez Firmę,
  • pracę w firmie międzynarodowej, o dobrej pozycji na rynku,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę bez weekendów pracujących.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny