Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Produkcji

Ikano Industry

Rogoźno

14 dni temu

Już od ponad 10 lat dbamy o wygodny sen milionów klientów IKEA na całym świecie jako wiodący producent materaców piankowych dla tej sieci. Należymy do szwedzkiej grupy Ikano z oddziałami w 15 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej.
Codzienną pracę opieramy na wartościach: współpracy, zdrowym rozsądku i prostocie oraz odwadze bycia innym, pozwalających realizować naszą wizję, którą jest tworzenie możliwości lepszego życia.

Miejsce pracy: Rogoźno
Co nas wyróżnia:
  • Przyjazna atmosfera oparta na współpracy i otwartości
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz przejrzysty system wynagrodzeń i premii
  • Nagrody za polecenie pracowników
  • Platforma do nauki języka angielskiego dla Ciebie i członka rodziny
  • Możliwość udziału w projektach i realizacji własnych pomysłów
  • Firmowe grupy sportowe oraz integracje działowe
  • Bony świąteczne
  • Kolonie dla dzieci
  • Opieka medyczna, fizjoterapeuta w trakcie godzin pracy
Zadania na stanowisku:
  • Obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych
  • Przygotowanie urządzeń i stanowiska pracy
  • Wizualna kontrola jakościowa procesu produkcji
  • Realizacja planów produkcyjnych
Szukamy osób, które:
  • Posiadają wykształcenie min. średnie/zawodowe
  • Są gotowe podjąć pracę w systemie zmianowym (w tym zmiana nocna)
  • Dokładnie i rzetelnie realizują powierzone zadania
  • Lubią pracować zespołowo i są otwarte na nowe pomysły
  • Posiadają doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej (mile widziane)
Etapy procesu rekrutacji:
Prześlij swoją aplikację poprzez formularz na naszej stronie ikanoindustry.pl dołączając klauzurę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Administratorem danych osobowych jest Ikano Industry Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Ikano Industry.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2148)
Radom (189)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (84)