Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy

6 dni temu

Tychy

Nie masz doświadczenia? Dla nas nie ma to znaczenia.

U nas je zdobędziesz :)!

Wyślij SMSa o treści "praca" pod nr 697504647 a my oddzwonimy.

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową i możliwość szybkiego przejścia pod strukturę firmy,
  • wynagrodzenie zasadnicze 2800 zł brutto/ miesięcznie oraz premie miesięczne, absencyjne, świąteczne, za pracę w soboty, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci,
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu,
  • możliwość korzystania z benefitów pracowniczych - karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do sklepów i kina, bony Sodexo.

zadania

  • montaż części samochodowych,
  • kontrola jakościowa gotowych części,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualnych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.