Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław

35 dni temu

Wrocław

Szukasz pracy, która daje satysfakcję finansową? Kieruje Tobą chęć rozwoju? Dołącz do grona zadowolonych pracowników firmy na terenie Wrocławia- Kowale. Nie czekaj, aplikuj już dziś.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 24,61 zł brutto/h
  • dodatki za pracę w weekend - 100 zł
  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki ZUS
  • bezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia i Oleśnicy
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce
  • pakiet benefitów: karta sportowa (OK System), opieka medyczna (Medicover)
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia (PZU, Compensa)
  • dostęp do platformy Randstad Plus- zniżki do sklepów, kin, restauracji
  • zdobycie nowego doświadczenia w renomowanej firmie
zadania
  • obsługa linii produkcyjnych
  • nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
  • montaż elementów
  • wstępna kontrola jakości
  • pakowanie produktów
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w pozycji stojącej
  • zdolności manualnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny