Pracownik produkcji

Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o.

Żarów

24 dni temu

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów
12 powodów, by wybrać pracę w PCO:
  • opieka medyczna
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków
  • program sportowy Multisport
  • wynagrodzenie stałe plus premia
  • szkolenia i kursy
  • program poleceń pracowniczych
  • ubezpieczenie grupowe
  • benefity pozapłacowe
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne
  • bony świąteczne 2 x w roku
  • wycieczki krajowe i zagraniczne
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Praca na wydziałach produkcyjnych związanych z produkcją materiałów ogniotrwałych.
  • Obsługa pras.
  • Formowanie wyrobów ogniotrwałych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.
  • Wykonywanie wymaganych czynności kontrolno-pomiarowych.
  • Rozładunek wyrobów na palety, opisywanie i foliowanie palet.

CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Braku przeciwwskazań do dźwigania.
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Przestrzegania ustalonych standardów jakościowych i ilościowych.

Mogą aplikować również osoby bez doświadczenia, zapewniamy wsparcie i szkolenie naszych trenerów wewnętrznych.

Firma Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie przy ul. Hutniczej 1 jako administrator danych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe i wynika z art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz innych przepisów szczególnych."

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Poznaj

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.

Firma stale poszerza swoją ofertę produktową, wprowadzając elementy engeenieringu obejmującego projektowanie wyłożeń oraz nowe rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe. Oferuje również monitoring pracy dostarczonych wyrobów, nadzór instalacyjny oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

Łącząc zalety długoletniej tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami, PCO oferuje swoim klientom produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, umożliwiając tym samym uzyskanie zwiększenia efektywności w stosowanym procesie.

Cały zespół firmy pracuje z pasją, ceniąc bezpośredni kontakt z klientem, tak aby znaleźć jak najlepsze kompleksowe rozwiązywanie ogniotrwałe, od projektu do instalacji i serwisu. Razem możemy skutecznie konkurować na globalnym rynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny