Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice

59 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice | Numer ref.: PPR/018/KMA

Oferta:

  • Praca u lidera w branży automotive
  • Nowa stawka od 3550 zł brutto + premie (200 zł/mies. frekwencyjna i 160 zł/mies. premia za jakość i bezpieczeństwo - płatna kwartalnie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową: 1 na 3 miesiące, kolejna na 6 i 9 - docelowo szukamy pracowników na stałe (w trakcie współpracy - przejęcia na zatrudnienie bezpośrednio przez Toyotę)
  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie dojazdów z kierunków: Wrocław, Brzeg, Namysłów, Skarbimierz, Oleśnica, Grodków, Strzelin

Wymagania:

  • Wysoka motywacja i chęć do rozwoju
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Zadania:

  • Poszukujemy pracowników do działów: montaż, obróbka, odlewnia, logistyka, kontrola jakości

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny 
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny