Pracownik produkcji

WIPER sp. z o. o.

Mikołów

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4263259, z dnia 2021-03-02

WIPER Sp. z o.o. jest producentem systemów odpływów prysznicowych oraz odwodnień przemysłowych znajdujących zastosowanie w łazienkach w domach i hotelach, basenach, saunach, oraz w branży Spa & Wellness. Odwodnienia liniowe i wpusty WIPER pozwalają na wygodne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań zaaranżowanie przestrzeni prysznicowej.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • praca związana z produkcją elementów ze stali nierdzewnej
  • przygotowanie półproduktów przed spawaniem
  • obróbka półproduktów po spawaniu (np. nadawanie powierzchni poler, szlif, mat)

Wymagania

  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • chęć uczenia się
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe miejsce pracy
  • możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i uczenia się

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny