Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik produkcji
DAGAT-Eco sp. z o.o.
Poznań
pracownik fizyczny
umowa o pracę
23 dni temu

Dzięki, że tutaj zaglądasz.

 

Chociaż naszych pracowników jest ponad 250 potrzebujemy dodatkowego wsparcia by móc realizować ciągle powiększające się zamówienia spływające z Polski jaki i całej Europy.

 

Jesteśmy polska firmą z ponad 35 letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z branżą z sektora Automotive ale nie tylko.

 

Obecnie poszukujemy osób, które zasilą Nasz zespół na stanowisku

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Poznań
Do współpracy zapraszamy osoby, które:
  • Znają i potrafią pracować z rysunkiem technicznym lub chętnie poszerzą swoją wiedze w tym zakresie (Oferujemy wewnętrzne szkolenia)
  • Potrafią używać spawarki. Pracujemy metodą TIG/MAG
  • Obsługa elektronarzędzi nie stanowi problemu
  • Podejmą pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00)
A my oferujemy w zamian:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • System premiowy
  • Możliwość awansu oraz rozwoju
  • Organizujemy szkolenia w celu uzyskania potrzebnych uprawnień do pracy na danym stanowisku
  • Dodatkowo ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną

Wychodzimy z założenia, że rekrutacja to nie przesłuchanie ani egzamin. :-) My chcemy poznać Ciebie, a Ty chcesz poznać nas.

 

Stawiamy sobie za cel przekazanie jak najszerszego i szczegółowego obrazu naszej firmy zatem skontaktuj się z Nami.

 

Co nas wyróżnia? To, że z szacunkiem traktujemy czas, który Nam poświęciłeś, dlatego zawsze otrzymasz informację zwrotną z przebytej rozmowy rekrutacyjnej.

 

Czekamy na Twoją aplikację.

 

Do zobaczenia.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o.  ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.

Podobne oferty