Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik produkcji
Randstad Polska Sp. z o.o.
Wrocław
20 - 21 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
umowa o pracę tymczasową
50 dni temu
Wrocław

Szukasz pracy we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie ofertę na stanowisku pracownika produkcji, praca we Wrocławiu. Możesz liczyć na dobre wynagrodzenie do 4300 zł brutto miesięcznie z premiami. Na miejscu jest stołówka ze smacznymi obiadami w przystępnej cenie. Oferujemy również darmowy parking dla pracowników. Aplikuj, czekamy na Twoje zgłoszenie!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną szansą na przejęcie
  • dobre wynagrodzenie 20,83 brutto/h
  • premie kwartalne w wysokości do 1365 zł
  • dofinansowanie do posiłków: na miejscu stołówka ze smacznymi obiadami, które kosztują nawet 5-6 zł i po godz. 16:00 są jeszcze tańsze
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%
  • pracę w dogodnej lokalizacji z dojazdem komunikacją miejską
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników
  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa

zadania

  • obsługa maszyn na stanowisku pracy
  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu
  • praca w ustalonym takcie
  • dbałość o czystość maszyn i stanowiska pracy
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • motywacji i chęci do pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.