Pracownik Produkcyjny - Pakowacz

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.

Czeladź

24 dni temu

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź
Główne obowiązki:
  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego.
  • Właściwe pakowanie i znakowanie produktu.
  • Kontrola wizualna pakowanego produktu.
  • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.
  • Obsługiwanie środków transportu ręcznego.
  • Dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Chęć do pracy.
  • Dokładność i sumienność.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych („Wczasy pod gruszą", dofinansowania do zielonej szkoły, świadczenia pieniężne na Święta Bożego Narodzenia, PKZP, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, itp.),
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Pracę w systemie 4-brygadowym (5 dni w tygodniu, po 8h, nie od pon-pt, ale według grafiku, np. środa-niedziela) lub w systemie 3-zmianowym,
  • Comiesięczny dodatek za pracę w systemie 4b (16%),
  • Premia regulaminowa (miesięczna),
  • Nagroda uznaniowa (miesięczna),
  • Inne nagrody (Kaizen – Program Pomysłów Pracowniczych, Nagroda Zero absencji, Nagroda BHP).
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. zo.o.. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253), Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. zo.o., ul. Bojkowska 61A, 44-100 Gliwice
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji,
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Huhtamaki Foodservice Poland

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie konsekwentnie prezentujemy szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów.

Jako Huhtamaki, jesteśmy liderem i ekspertem w produkcji opakowań z papieru. Od 99 lat (a w Polsce od lat 29) konsekwentnie prezentujemy szeroką gamę naczyń i opakowań, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem. Niezależnie od lokalizacji dostarczamy swoim klientom opakowania w konkurencyjnych cenach.

Proces rekrutacji

KrokZłożenie aplikacji
KrokUmówienie spotkania
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny