Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcyjny

Seito HR Sp. z o.o.

Gliwice

29 dni temu

Dołącz do naszej kadry i rozwijaj się z nami.

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Składanie baterii akumulatorowych
  • Kontrola jakościowa baterii
  • Paletyzowanie gotowego produktu
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności manualne
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ze stawką 16 zł/h brutto
  • Bezpłatny dojazd z centrum Gliwic do miejsca pracy
  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karty sportowe, paczki na święta
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny