Pracownik produkcyjny

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice

8 dni temu

Katowice

Chcesz sprawdzić, jak powstają najpopularniejsze marki herbat na świecie i mieć swój udział w ich produkcji?

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Katowicach Szopienicach

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „PRACA”

pod numer 697 171 105  - oddzwonimy.

oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!
  • Benefity: paczki okolicznościowe z produktami firmy, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
  • Program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia (Program opieki nad nowymi pracownikami)
  • Ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy
  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym (wszystkie dostępne technologie pakowania herbaty na świecie)
  • Opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • Ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego
  • Kontrola jakości gotowego produktu
  • Paletyzacja gotowego produktu
  • Po okresie wdrożenia możliwość podnoszenia dalszych kwalifikacji i wynagrodzenia – poprzez naukę obsługi maszyn typu foliarka, etykieciarka, kartoniarka oraz maszyn do pakowania herbaty

oczekujemy:

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli nie masz – poczekamy aż wyrobisz)
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-bryg. - sam wybierzesz !
  • Nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy
Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Praca Pracownik Pomocniczy