Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik punktu gastronomicznego / Sprzedawca [Rekrutacja online]

Klapec

Gliwice

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 3462472, z dnia 2020-07-10

Klapec

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

Poszukujemy pozytywnych, dobrze zorganizowanych i dyspozycyjnych osób chętnych do pracy przy sprzedaży lodów, ciast, kawy, gofrów i innych produktów oferowanych przez firmę.

Wymagania

  • uczciwość, samodzielność i wysoka samodyscyplina
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i higiena
  • aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

  • pełne szkolenie wstępne i szkolenia w trakcie pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • pracę w sezonie z możliwością pracy przez cały rok.
  • praca na umowę zlecenie oraz umowę o pracę.
Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca