Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik serwisu rowerowego

    Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.   Szczyrk    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa klientów serwisu – diagnoza oraz naprawa rowerów; Przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej i systemu wypożyczalni; Dbanie o flotę rowerów z wypożyczalni; Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Punktu Usługowego

Minit Polska Sp. z o.o.
Kalisz, Kalisz, Poznań
praca stacjonarna
1636 dni temu

Międzynarodowa firma z 60-letnią tradycją posiadająca 1000 punktów usługowych w Europie – MISTER MINIT w chwili obecnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, Poznań
Nr ref.: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym
  • dorabianie kluczy
  • drobne naprawy zegarmistrzowskie
  • naprawa obuwia

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie techniczne i w handlu
  • dokładność, sumienność
  • komunikatywność i samodzielność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość dopasowania do zajęć)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus premie
  • możliwość pewnej pracy w firmie z 60-letnią tradycją
  • bezpłatne przeszkolenie do pracy na stanowisku
  • kartę multisport dla najlepszych
  • ciekawą pracę również dla emerytów i rencistów
  • możliwość rozwoju i awansu
  • po okresie próbnym dostęp do prywatnej opieki medycznej