Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Recepcji

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4777 dni temu

Ogłoszenie numer: 148488, z dnia 2011-05-19

W Europie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej. W naszych marketach w 15 krajach zatrudniamy ponad 50 000 pracowników i osiągany przez nas obrót sprzedaży netto liczy się w miliardach euro. Od ponad dziesięciu lat odnosimy sukcesy także na rynku polskim. Do naszej CENTRALI w Warszawie poszukujemy zdolnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji biura
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji
  • zaopatrzenie biura w art. biurowe i spożywcze
  • prace administracyjne zapewniające sprawne funkcjonowanie biura

Wymagania

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Outlook)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziany również j. niemiecki)
  • wysoka kultura osobista, samodzielność, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju w prężnym międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • opiekę medyczną i szeroki pakiet socjalny