Pracownik Restauracji

Zajazd pod Złotym Okoniem

Serock

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 3391806, z dnia 2020-06-10

Restauracja Złoty Okoń

Miejsce pracy: mazowieckie / Serock

Opis stanowiska

Jeśli lubisz gastronomię, jesteś zaangażowany i odpowiedzialny to właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu.

  • praca na pełny etat lub tylko w weekendy
  • możliwość zakwaterowania

Wymagania

  • osoba lubiąca gastronomię
  • najlepiej z doświadczeniem

Oferujemy

  • zakwaterowanie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Zajazd pod Złotym Okoniem Grabowski Marek

Poznaj stanowisko: Pracownik restauracji
Pracownik restauracji zajmuje się kompleksową obsługą klientów w lokalu. Przyjmuje zamówienia, obsługuje kasę fiskalną, pomaga w przygotowywaniu posiłków, pracuje na zmywaku oraz dba o czystość w każdym pomieszczeniu. Pracę na takim stanowisku podejmują przede wszystkim ludzie młodzi, często studenci i uczniowie. Warunkiem jest ukończenie 18 lat, posiadanie aktualnej książeczki ...
Praca Pracownik restauracji