Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik Sekretariatu

Supremum Group
Kraków
praca stacjonarna
6608 dni temu

Ogłoszenie numer: 19125, z dnia 2006-04-04

Supremum Group Sp. z o.o. www.supremum.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Pracownik sekretariatu odpowiedzialny będzie za - obieg dokumentacji finansowo-księgowej - tłumaczenia w języku angielskim - odbieranie telefonów - koordynowanie pracy stażystów - prowadzenie kalendarza spotkań - współpraca z księgowością

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - podstawowa znajomość rachunkowości i finansów - praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym dynamicznym zespole, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych - dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy i nowoczesnych technologii