Pracownik Serwisu / Kontroli Jakości Elektronicznych Urządzeń dla Pojazdów Szynowych i Lotnictwa

ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3055700, z dnia 2020-02-17

ATM PP Sp. z o.o. firma projektująca i produkująca specjalistyczną elektronikę i oprogramowanie dla lotnictwa i pojazdów szynowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Serwisu / Kontroli Jakości Elektronicznych Urządzeń dla Pojazdów Szynowych i Lotnictwa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu elektroniki.
  • Posługiwanie się dokumentacją elektroniczną i aparaturą pomiarową.
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania uszkodzeń urządzeń elektronicznych.
  • Umiejętność lutowania.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Biegłe posługiwanie się komputerem (systemy i podstawowe aplikacje Microsoft).
  • Rzetelność, sumienność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pełny wymiar czasu pracy, stałe godziny pracy.
  • Pakiet opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

 

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ATM PP  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie".

 

Administratorem Państwa danych jest ATM PP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Trakt Lubelski 191, 04-667 Warszawa, tel.: +48 22 51 56 700. ATM PP powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, email: iod@atmavio.pl , tel: 22 51 56 700. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres 3 lat na podstawie prawnie uzasadnionego interesu tj. w celu obrony ewentualnych roszczeń do czasu upływu ich okresu przedawnienia. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: iod@atmavio.pl. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Serwisant 
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant