Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik Serwisu Sprzątającego
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Łęczyca
28 dni temu
Miejsce pracy: Łęczyca

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 506 183 371

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • UMOWA o pracę lub umowa zlecenie
  • Praca: Poniedziałek – piątek (możliwość pracy na 1-szą lub 2-gą zmianę / 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • Pakiet rehabilitacyjny
  • Wsparcie i szacunek!
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Sprzątanie biur / 2-ga zmiana (14-22)
  • Sprzątanie hal produkcyjnych / 1-wsza i 2-ga zmiana (6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00)
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości w obiekcie.

Poznaj

Działalność usługowa